Danubius.info
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Pro si contra "Balul Bobocilor" 2008

5 participan?i

In jos

Pro si contra "Balul Bobocilor" 2008 Empty Pro si contra "Balul Bobocilor" 2008

Mesaj  Admin Sam Oct 18, 2008 9:16 pm

Pentru mine:
Pro: aerul respirabil, spiritul "scolaresc", tinutele participantilor, spatiul care permite orice, mirosul de sarmale
Contra: manele, toalete nicotinizate, prea multi elevi care nu isi cumpara bilete cand trebuie si care cersesc apoi la usa restaurantului
Pentru voi?
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 07/02/2008

https://danubius.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pro si contra "Balul Bobocilor" 2008 Empty Re: Pro si contra "Balul Bobocilor" 2008

Mesaj  nothing special Sam Oct 18, 2008 9:26 pm

:-?.. muzica a fost foarte buna . in felul asta au fost multumiti toti cei kre erau akolo si le placeau diferite genuri.. .. eeh chiar dak nu fumez nu a fost drept k s'a interzis fumatul Smile).. nu mi'au placut indivizii pe nume jandarmi kre tot dadeau tarcoale p'akolo :-??


din kte am vzt eu lumea chiar s'a distrat. concursul de miss a fost soper cu toate ca nu's de acord cu rezultatul final ;Wink.. si km atat Smile)

nothing special

Numarul mesajelor : 40
Data de inscriere : 12/10/2008

Sus In jos

Pro si contra "Balul Bobocilor" 2008 Empty Re: Pro si contra "Balul Bobocilor" 2008

Mesaj  ouT Sam Oct 18, 2008 11:10 pm

PRO : M-am simtit bine , in mare parte muzica a fost ascultabila , cu exceptia manelelor si repetarea melodiei " Inna-Hot" totul a fost foarte bine .
CONTRA : -Noi de ce am dat 12lei pe bilet , iar dupa ora 9 intra lumea ca la targ ?! .. in fine .
-Cu rezultatu la miss nu sunt de acord. NU a fost in regalua .. dar in fine !

Atmosfera a fost foarte tare , sper sa fie la fel si in Februarie =]

ouT

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 18/10/2008

Sus In jos

Pro si contra "Balul Bobocilor" 2008 Empty Re: Pro si contra "Balul Bobocilor" 2008

Mesaj  MaDuTzZa Lun Oct 20, 2008 9:23 pm

deci...balul a fost destul de tare....muzik pt toata lumea...concursul de miss corect...probele reusite....dar...la sfarsit au intrat km multi necunoscuti.....in rest a fost ok:*

MaDuTzZa

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 12/10/2008

Sus In jos

Pro si contra "Balul Bobocilor" 2008 Empty Pro si contra "Balul Bobocilor" 2008

Mesaj  Toader Crisian-Adrian Joi Oct 30, 2008 1:44 am

Hmm...nu stiu cu ce sa incep....1)la mana....muzica a fost "infecta"(referindu-ma la manele)...2)Multa lume necunoscuta..3)("Fumatul")..nu inteleg un lucru,cum se poate asa ceva Question 6 scrumiere pe masa si multe,multe sticle de bauturi alcoolice...este imposibil,trebuia sa ma cert cu vre-o 4 jandarmi,3 persoane de la Tiger Security si vre-o 5-6 profesori ptr a fuma o tigara....AFARA!! NEDREPTATEE scratch scratch scratch Crying or Very sad Crying or Very sad..si cam atat despre acest bal.In concluzie,a fost cam .... Embarassed Embarassed Naspa,Nereusit Embarassed Embarassed ..sper ca cel din al 2-lea semestru sa fie mult mai reusit... pirat..!!>>>Tin sa va felicit pentru acest site si acest forum<<<>>>Super Tare<<<(am muscat eu din el si stiu k este tare..)(kiding) Laughing Laughing Laughing Laughing


Kiss All


Subsemnatul:...Anonim...Smile
Toader Crisian-Adrian
Toader Crisian-Adrian

Numarul mesajelor : 37
Varsta : 33
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 30/10/2008

http://danubius.myforum.ro/

Sus In jos

Pro si contra "Balul Bobocilor" 2008 Empty Re: Pro si contra "Balul Bobocilor" 2008

Mesaj  nothing special Vin Oct 31, 2008 11:24 pm



oho Smile))
dak tu zici de balul bobocilor k a fost nashpa abia astept sa vad ce zici la urmatorul Smile)

crede'ma k o sa fie mult mai nasol..ptr k deja nu se mai intereseaza nimeni.. o sa fie pustiu 8-|.. de obicei primul este aglomerat ptr k e faza aia cu miss/mister. .:-j... in concluzie o sa fie aiurea urmatorul :*

nothing special

Numarul mesajelor : 40
Data de inscriere : 12/10/2008

Sus In jos

Pro si contra "Balul Bobocilor" 2008 Empty Re: Pro si contra "Balul Bobocilor" 2008

Mesaj  Toader Crisian-Adrian Dum Noi 02, 2008 3:14 pm

nothing special a scris:

oho Smile))
dak tu zici de balul bobocilor k a fost nashpa abia astept sa vad ce zici la urmatorul Smile)

crede'ma k o sa fie mult mai nasol..ptr k deja nu se mai intereseaza nimeni.. o sa fie pustiu 8-|.. de obicei primul este aglomerat ptr k e faza aia cu miss/mister. .:-j... in concluzie o sa fie aiurea urmatorul :*


..SIncer??nu-s de parere cu tine Rolling Eyes Rolling Eyes o sa fie mult mai superb balul viitor:X:X:X:D:D..pariu!?Very Happy lol! lol! lol! lol!
Toader Crisian-Adrian
Toader Crisian-Adrian

Numarul mesajelor : 37
Varsta : 33
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 30/10/2008

http://danubius.myforum.ro/

Sus In jos

Pro si contra "Balul Bobocilor" 2008 Empty :P

Mesaj  nothing special Mar Noi 04, 2008 2:36 pm

da pariu Smile)...

crede'ma k stiu prea bine... k am fost la toate balurile pana akum:P

asa k cunosc prea bine.. esti boboc sau nu??

nothing special

Numarul mesajelor : 40
Data de inscriere : 12/10/2008

Sus In jos

Pro si contra "Balul Bobocilor" 2008 Empty Re: Pro si contra "Balul Bobocilor" 2008

Mesaj  Toader Crisian-Adrian Mar Noi 04, 2008 5:35 pm

nothing special a scris:da pariu Smile)...

crede'ma k stiu prea bine... k am fost la toate balurile pana akum:P

asa k cunosc prea bine.. esti boboc sau nu??


Lol...suntem aceeasi generatie..si ma cunosti destul de bine!Smile..off...si in caz de nu stiai..si eu am fost la toate balurile!Razz bounce bounce bounce
Toader Crisian-Adrian
Toader Crisian-Adrian

Numarul mesajelor : 37
Varsta : 33
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 30/10/2008

http://danubius.myforum.ro/

Sus In jos

Pro si contra "Balul Bobocilor" 2008 Empty :|

Mesaj  nothing special Mar Noi 04, 2008 10:41 pm

pe naiba Smile) nu'mi dau seama cine esti Very Happy... la ce cls esti ??.Smile) hai k m'ai facut curioasa

nothing special

Numarul mesajelor : 40
Data de inscriere : 12/10/2008

Sus In jos

Pro si contra "Balul Bobocilor" 2008 Empty Re: Pro si contra "Balul Bobocilor" 2008

Mesaj  Toader Crisian-Adrian Mar Noi 04, 2008 10:49 pm

nothing special a scris:pe naiba Smile) nu'mi dau seama cine esti Very Happy... la ce cls esti ??.Smile) hai k m'ai facut curioasa


Looool,nu vreau sa facem matrimoniale pe acest forum!(kidding)Smile)Smile)..sunt may_gu may.....kiss-ici

lol! lol! lol! lol!
Toader Crisian-Adrian
Toader Crisian-Adrian

Numarul mesajelor : 37
Varsta : 33
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 30/10/2008

http://danubius.myforum.ro/

Sus In jos

Pro si contra "Balul Bobocilor" 2008 Empty aaaaaa

Mesaj  nothing special Mar Noi 04, 2008 11:22 pm

oare dc eram asa de sigura Smile)) sincer la tine ma gandeam k stiam k te cheama cristi Smile) hai sa te bag si in lista Smile)

nothing special

Numarul mesajelor : 40
Data de inscriere : 12/10/2008

Sus In jos

Pro si contra "Balul Bobocilor" 2008 Empty Hii

Mesaj  Toader Crisian-Adrian Mar Noi 04, 2008 11:53 pm

Pai ce mai astepti..Very Happy:D:P..May_Gu91....(Scuze Domn Profesor)Smile)
Toader Crisian-Adrian
Toader Crisian-Adrian

Numarul mesajelor : 37
Varsta : 33
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 30/10/2008

http://danubius.myforum.ro/

Sus In jos

Pro si contra "Balul Bobocilor" 2008 Empty off topic

Mesaj  Admin Mier Noi 05, 2008 12:52 am

Dragilor, vad ca va place sa discutati, asa ca va rog sa o faceti la obiect. Acest topic are o tema, nu incercati sa duceti discutiile aiurea. Daca insa aveti de discutat off topic, infiintati si voi propriile subiecte si scrieti acolo tot ce doriti.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 07/02/2008

https://danubius.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pro si contra "Balul Bobocilor" 2008 Empty mda..

Mesaj  nothing special Mier Noi 05, 2008 6:27 pm

dupa ce k suntem aici activi pe forumu asta .. unde toata lumea doarmeeee ..:-j.. ........

mai bn nu mai scriu deloc .. da sa nu mai ziceti pe urma k dc nu intru Wink

nothing special

Numarul mesajelor : 40
Data de inscriere : 12/10/2008

Sus In jos

Pro si contra "Balul Bobocilor" 2008 Empty Re: Pro si contra "Balul Bobocilor" 2008

Mesaj  Toader Crisian-Adrian Mier Noi 05, 2008 6:32 pm

nothing special a scris:dupa ce k suntem aici activi pe forumu asta .. unde toata lumea doarmeeee ..:-j.. ........

mai bn nu mai scriu deloc .. da sa nu mai ziceti pe urma k dc nu intru Wink


lol!Smile)=))ati suparat fata domn profesor!Smile)=))) lol! lol! lol! lol!
Toader Crisian-Adrian
Toader Crisian-Adrian

Numarul mesajelor : 37
Varsta : 33
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 30/10/2008

http://danubius.myforum.ro/

Sus In jos

Pro si contra "Balul Bobocilor" 2008 Empty ......

Mesaj  nothing special Mier Noi 05, 2008 6:34 pm

e la ordinea zilei stai linistit Smile)... :-j.. nu exista zi de la d'zeu sa nu ma supere X( lol!

nothing special

Numarul mesajelor : 40
Data de inscriere : 12/10/2008

Sus In jos

Pro si contra "Balul Bobocilor" 2008 Empty Re: Pro si contra "Balul Bobocilor" 2008

Mesaj  Toader Crisian-Adrian Mier Noi 05, 2008 6:57 pm

nothing special a scris:e la ordinea zilei stai linistit Smile)... :-j.. nu exista zi de la d'zeu sa nu ma supere X( lol!



lol! lol! lol! lol! lol! lol! te Joci Cu focul Vera lol! lol! lol! lol! lol!
Toader Crisian-Adrian
Toader Crisian-Adrian

Numarul mesajelor : 37
Varsta : 33
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 30/10/2008

http://danubius.myforum.ro/

Sus In jos

Pro si contra "Balul Bobocilor" 2008 Empty Re: Pro si contra "Balul Bobocilor" 2008

Mesaj  nothing special Mier Noi 05, 2008 7:00 pm

eehh asa imi place mie =)) Basketball Basketball da stai linistit k nu ma ard :-$.. k stiu sa intretin focu affraid affraid lol! lol!

nothing special

Numarul mesajelor : 40
Data de inscriere : 12/10/2008

Sus In jos

Pro si contra "Balul Bobocilor" 2008 Empty Re: Pro si contra "Balul Bobocilor" 2008

Mesaj  Toader Crisian-Adrian Mier Noi 05, 2008 7:13 pm

nothing special a scris:eehh asa imi place mie =)) Basketball Basketball da stai linistit k nu ma ard :-$.. k stiu sa intretin focu affraid affraid lol! lol!


Sper!Smile:)eu te-am avertizat..atat! Very Happy Very Happy Razz Razz bounce lol! lol!
Toader Crisian-Adrian
Toader Crisian-Adrian

Numarul mesajelor : 37
Varsta : 33
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 30/10/2008

http://danubius.myforum.ro/

Sus In jos

Pro si contra "Balul Bobocilor" 2008 Empty Re: Pro si contra "Balul Bobocilor" 2008

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum