Danubius.info
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Clasa ta este casa ta. Te simti "ca acasa" in ea?

+5
Toader Crisian-Adrian
ouT
MaDuTzZa
nothing special
Admin
9 participan?i

In jos

Consideri ca profilul pe care il urmezi corespunde aptitudinilor/abilitatilor tale?

Clasa ta este casa ta. Te simti "ca acasa" in ea? Vote_lcap100%Clasa ta este casa ta. Te simti "ca acasa" in ea? Vote_rcap 100% 
[ 1 ]
Clasa ta este casa ta. Te simti "ca acasa" in ea? Vote_lcap0%Clasa ta este casa ta. Te simti "ca acasa" in ea? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Total voturi : 1
 
 
Sondaj inchis

Clasa ta este casa ta. Te simti "ca acasa" in ea? Empty Clasa ta este casa ta. Te simti "ca acasa" in ea?

Mesaj  Admin Sam Feb 09, 2008 2:36 pm

Sa auzim cine si-a dorit sa urmeze profilul la care este inscris si cine nu. Atentie! Indiferent de ce veti raspunde, indulgenta/exigenta profesorilor nu se va modifica.

Primul care raspunde sa trimita un email la webmaster@danubius.us pentru a-si revendica premiul.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 07/02/2008

https://danubius.forumgratuit.ro

Sus In jos

Clasa ta este casa ta. Te simti "ca acasa" in ea? Empty :D

Mesaj  nothing special Dum Oct 12, 2008 4:36 pm

hm.. da eu cred k m'am inscris bine Very Happy Smile

nothing special

Numarul mesajelor : 40
Data de inscriere : 12/10/2008

Sus In jos

Clasa ta este casa ta. Te simti "ca acasa" in ea? Empty :X

Mesaj  MaDuTzZa Dum Oct 12, 2008 4:45 pm

cred k m'am inscris bn:*

MaDuTzZa

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 12/10/2008

Sus In jos

Clasa ta este casa ta. Te simti "ca acasa" in ea? Empty Re: Clasa ta este casa ta. Te simti "ca acasa" in ea?

Mesaj  ouT Sam Oct 18, 2008 11:13 pm

Am ales bine profilul si liceul , avand in vedere ca la inceput eram de parere ca trebuie sa ma mut urgent , se pare ca acum in mare parte mi-am schimbat parerea. Este un liceu frumos , cu "detoate" . Noi mei colegii sunt foarte de treaba , avand in vedere ca cu sunt in clasa cu 3 dintre ei, iar cei noi acum ne intelegem destul de ok.

ouT

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 18/10/2008

Sus In jos

Clasa ta este casa ta. Te simti "ca acasa" in ea? Empty Roll

Mesaj  Toader Crisian-Adrian Joi Oct 30, 2008 1:50 am

Nu stiu ce sa zic...poate daca,colegii nu ar fi asa rai..poate as considera asta...pana atunci....>>Bft la neamuri<< Cool Cool
Toader Crisian-Adrian
Toader Crisian-Adrian

Numarul mesajelor : 37
Varsta : 33
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 30/10/2008

http://danubius.myforum.ro/

Sus In jos

Clasa ta este casa ta. Te simti "ca acasa" in ea? Empty Re: Clasa ta este casa ta. Te simti "ca acasa" in ea?

Mesaj  gya Vin Oct 31, 2008 11:43 pm

mda colegule...eu una ma simt ca acasa dar doar la unele ore,cu anumiti profesori chiar ma simt k in familie....

gya

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 19/10/2008

Sus In jos

Clasa ta este casa ta. Te simti "ca acasa" in ea? Empty Re: Clasa ta este casa ta. Te simti "ca acasa" in ea?

Mesaj  Dante Sam Noi 01, 2008 10:10 am

Da eu m-am inscris bine Very Happy

Dante

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 19/10/2008

Sus In jos

Clasa ta este casa ta. Te simti "ca acasa" in ea? Empty Re: Clasa ta este casa ta. Te simti "ca acasa" in ea?

Mesaj  Toader Crisian-Adrian Dum Noi 02, 2008 3:20 pm

gya a scris:mda colegule...eu una ma simt ca acasa dar doar la unele ore,cu anumiti profesori chiar ma simt k in familie....

Lasa colegutzo...noi sa fim sanatosi Cool lol! lol! lol! lol! lol!
Toader Crisian-Adrian
Toader Crisian-Adrian

Numarul mesajelor : 37
Varsta : 33
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 30/10/2008

http://danubius.myforum.ro/

Sus In jos

Clasa ta este casa ta. Te simti "ca acasa" in ea? Empty Re: Clasa ta este casa ta. Te simti "ca acasa" in ea?

Mesaj  Toader Crisian-Adrian Dum Noi 02, 2008 10:28 pm

Se Pare Ca Nu Prea Am Intels Subiectul:oops: Embarassed :roll!:
Toader Crisian-Adrian
Toader Crisian-Adrian

Numarul mesajelor : 37
Varsta : 33
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 30/10/2008

http://danubius.myforum.ro/

Sus In jos

Clasa ta este casa ta. Te simti "ca acasa" in ea? Empty Re: Clasa ta este casa ta. Te simti "ca acasa" in ea?

Mesaj  WhyNot? Joi Noi 06, 2008 9:29 pm

Toader Crisian-Adrian a scris:Se Pare Ca Nu Prea Am Intels Subiectul:oops: Embarassed :roll!:

ce e " colega"...... CE nu ai inteles bounce
WhyNot?
WhyNot?

Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 06/11/2008

Sus In jos

Clasa ta este casa ta. Te simti "ca acasa" in ea? Empty Re: Clasa ta este casa ta. Te simti "ca acasa" in ea?

Mesaj  Toader Crisian-Adrian Joi Noi 06, 2008 9:52 pm

WhyNot? a scris:
Toader Crisian-Adrian a scris:Se Pare Ca Nu Prea Am Intels Subiectul:oops: Embarassed :roll!:

ce e " colega"...... CE nu ai inteles bounce


Am Inteles Acum Ma!Smile)=))dar nu am mai postat!Smile)
Toader Crisian-Adrian
Toader Crisian-Adrian

Numarul mesajelor : 37
Varsta : 33
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 30/10/2008

http://danubius.myforum.ro/

Sus In jos

Clasa ta este casa ta. Te simti "ca acasa" in ea? Empty Re: Clasa ta este casa ta. Te simti "ca acasa" in ea?

Mesaj  WhyNot? Joi Noi 06, 2008 9:53 pm

am crezut k nu ai inteles k stiu k u esti cam... Sleep
WhyNot?
WhyNot?

Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 06/11/2008

Sus In jos

Clasa ta este casa ta. Te simti "ca acasa" in ea? Empty Re: Clasa ta este casa ta. Te simti "ca acasa" in ea?

Mesaj  mihaela Vin Noi 07, 2008 8:34 pm

eu una ma simt ca acasa,pt ca ma inteleg bine cu toata lumea si e normal sa ma simt ca acasa daca stau mai mult pe la scoala.plus ca la scoala nu e tata sa imi spuna cand sa vin si cand sa plec.deci e super OK Wink Razz

mihaela

Numarul mesajelor : 7
Varsta : 33
Data de inscriere : 31/10/2008

Sus In jos

Clasa ta este casa ta. Te simti "ca acasa" in ea? Empty Re: Clasa ta este casa ta. Te simti "ca acasa" in ea?

Mesaj  WhyNot? Vin Noi 07, 2008 9:59 pm

mihaela a scris:eu una ma simt ca acasa,pt ca ma inteleg bine cu toata lumea si e normal sa ma simt ca acasa daca stau mai mult pe la scoala.plus ca la scoala nu e tata sa imi spuna cand sa vin si cand sa plec.deci e super OK Wink Razz

deci aici ai spus foarte bn chestia cu plecatu si venitu...
WhyNot?
WhyNot?

Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 06/11/2008

Sus In jos

Clasa ta este casa ta. Te simti "ca acasa" in ea? Empty Re: Clasa ta este casa ta. Te simti "ca acasa" in ea?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum