Danubius.info
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Sa barfim pe marginea banchetului absolventilor - editia 2009.

2 participan?i

In jos

Sa barfim pe marginea banchetului absolventilor - editia 2009. Empty Sa barfim pe marginea banchetului absolventilor - editia 2009.

Mesaj  Admin Lun Iun 01, 2009 5:21 pm

Ce spune gura lumii Mad despre Banchetul Absolventilor - editia 2009? Aud??? affraid Sorry,,, Citesc??? Very Happy


Ultima editare efectuata de catre Admin in Sam Iul 04, 2009 10:49 pm, editata de 1 ori
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 07/02/2008

https://danubius.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sa barfim pe marginea banchetului absolventilor - editia 2009. Empty Re: Sa barfim pe marginea banchetului absolventilor - editia 2009.

Mesaj  mihaela Sam Iul 04, 2009 10:34 pm

In banchet a fost super tare,a meritat toti banii.As mai face 4 ani de liceu pt un asemenea banchet.A fost unik ,nu va mai fi altul k al nostru Razz

mihaela

Numarul mesajelor : 7
Varsta : 33
Data de inscriere : 31/10/2008

Sus In jos

Sa barfim pe marginea banchetului absolventilor - editia 2009. Empty Re: Sa barfim pe marginea banchetului absolventilor - editia 2009.

Mesaj  mihaela Sam Aug 29, 2009 11:16 pm

Colegii mei voua nu va placut banchetul de nu ziceti nimik aici?a venit vacanta,asolventi de liceu,facultate,chestii,stiu cum e dar totusi mai aruncati o privire si pe aici.va mai spun eu odata banchetul a fost de vis,nu va mai fi multi ani de aici incolo unul ca al nostru

mihaela

Numarul mesajelor : 7
Varsta : 33
Data de inscriere : 31/10/2008

Sus In jos

Sa barfim pe marginea banchetului absolventilor - editia 2009. Empty Re: Sa barfim pe marginea banchetului absolventilor - editia 2009.

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum